NÁŠ PŘÍBĚH

Jmenuji se Kristýna a společně se svým manželem Michalem jsme se  v roce 2019 rozhodli, že bychom chtěli spojit dva zdánlivě vzdálené světy - sociální podnikání a lásku ke kosmetice.

Dali jsme tedy život naší značce Pure Harmony, která vznikla na jižní Moravě v Miroslavi u Znojma. Založili jsme zde chráněnou dílnu, která zaměstnává osoby s handicapem a společně s nimi vyrábíme českou přírodní kosmetiku.

Kosmetice jsem se věnovala profesně více než 6 let. Mám zkušenost s velkou korporací, ale i  menší výrobní společností. Vědomosti o kosmetice jsem začala prohlubovat i z výrobního pohledu a proto studuji Technologickou fakultu UTB se zaměřením na výrobu kosmetiky. S naší kosmetikou jsme obdželi označení regionální produkt ZNOJEMSKA.

 

trhy_pure_harmony

 

 

 

Jaké suroviny používáme?

Všechny dodavatele surovin, které používáme při výrobě kosmetiky, osobně známe. Ať už se jedná o zemědělce, od kterých odebíráme bylinky a nebo třeba výrobce obalových materiálů.

Tak můžeme osobně zaručit kvalitu jednotlivých surovin a zároveň podpořit další české společnosti.

Našimi základními ingrediencemi pro výrobu jsou heřmánek pravý, růže damašská a levandule lékařská - kterou pěstujeme v Klentnici nedaleko Mikulova.

 

foto_sber_levandule

 

Co najdete v našem sortimentu?

Šumivé bomby - plné voňavých esenciálních olejů, pečujícího bílého jílu s bohatou vůní bylinek
Koupelové soli - z vysoce ceněné soli z Mrtvého Moře, která obsahuje až 50 % minerálních látek
Květové vody - bez konzervantů, jen čistá příroda. Přivoňte si sami... ( jakmile začnete používat,
doporučujeme uchovávat v ledničce, nevystavovat slunci a vysokým teplotám)
Čisticí hygienický sprej na ruce - bohatý na zvláčňující glycerin a esenciální olej z levandule
lékařské
Esenciální olej z levandule lékařské - z levandule pěstované tradičním způsobem, bez použití
konvenčních zemědělských prostředků

 

Naše produkty Pure Harmony vyrábíme v hygienickou stanicí a stavebním úřadem schválené provozovně a splňujeme legislativní povinnosti vycházející z Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) o kosmetických přípravcích.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení