NÁŠ PŘÍBĚH

Vítejte na našem eshopu české přírodní kosmetiky Pure Harmony! Přírodní kosmetiku vyrábíme v Miroslavi na jižní Moravě s úctou k lidem a přírodě. Naše kosmetická dílna je zároveň také sociálním podnikem. Snažíme se, aby naše produkty obsahovaly jen to nejlepší z přírody. V přírodní kosmetice Pure Harmony tedy naleznete vysokou koncentraci cenných látek z levandule lékařské, růže damašské nebo heřmánku pravého. Vyrábíme tělovou i pleťovou kosmetiku jako jsou květové vody, šumivé bomby, koupelové soli, přírodní mýdla či esenciální oleje.

Díky tomu, že spolupracujeme výhradě s lokálními dodavateli a dbáme na kvalitu našich produktů, jsme získali ocenění Regionální značka ZNOJEMSKA. Garantujeme Vám, že z našich produktů je příroda přímo cítit!

Jmenuji se Kristýna a společně se svým manželem Michalem jsme se  v roce 2019 rozhodli, že bychom chtěli spojit dva zdánlivě vzdálené světy - sociální podnikání a lásku ke kosmetice.

Dali jsme tedy život naší značce Pure Harmony, která vznikla na jižní Moravě v Miroslavi u Znojma. Založili jsme zde chráněnou dílnu, která zaměstnává osoby s handicapem a společně s nimi vyrábíme českou přírodní kosmetiku.

Kosmetice jsem se věnovala profesně více než 6 let. Mám zkušenost s velkou korporací, ale i  menší výrobní společností. Vědomosti o kosmetice jsem začala prohlubovat i z výrobního pohledu a proto studuji Technologickou fakultu UTB se zaměřením na výrobu kosmetiky.

trhy_pure_harmony
foto_sber_levandule

Jaké suroviny používáme?

Všechny dodavatele surovin, které používáme při výrobě kosmetiky, osobně známe. Ať už se jedná o zemědělce, od kterých odebíráme bylinky a nebo třeba výrobce obalových materiálů.

A tak můžeme osobně zaručit kvalitu jednotlivých surovin a zároveň podpořit další české společnosti. Našimi základními ingrediencemi pro výrobu jsou heřmánek pravý, růže damašská a levandule lékařská - kterou pěstujeme v Klentnici nedaleko Mikulova.

 Jak to vypadá v naší výrobě? Mrkněte se na video a nahlédněte nám pod ruce! Uvidíte, jak vyrábíme šumivé bomby nebo přírodní mýdla a také se rozpovídáme více o naší přírodní kosmetice Pure Harmony!

Levandulová kosmetika je jednou ze základních kolekcí naší přírodní kosmetiky. Zakládáme si na tom, aby levandule v ní obsažená měla co nejlepší kvalitativní vlastnosti.  Díky tomu, že si levanduli lékařskou sami pěstujeme a sušíme, můžeme zaručit její prvotřídní kvalitu. Mrkněte se na video ze sběru levandule v Klentnici u Mikulova.