♥ TIP na dárek pro maminku na Den Matek ♥

Věděli jste, že Den matek se slaví na různých místech světa v odlišné dny? U nás tento svátek získal své místo v květnu, konkrétně druhou květnovou neděli. Přiznám se, že i já patřím mezi ty zapomnětlivce, kteří si musí každý rok vyhledat, jaké přesné datum Den matek má a poté na něj myslím opravdu pečlivě, abych svou maminku v ten správný den obdarovala.

 

Květiny kam se podíváš

Již ve starověku uctívali naši předkové během svátků jara kult mateřství. O pár stovek let později byl spjat Den matek s uctíváním mateřských kostelů a jejich výzdobou květinami. Květiny poté věřící nosili také svým maminkám. Tak tedy vznikla tradice darovat své mamince kytici květin.

 

Pokud však hledáte originální způsob, jak svojí mamince na Den matek připomenout, že jí máte rádi nadevšechno na světě, máme pro vás tip, který se nejen hodí jako společný dárek ke kytičce pro vaši maminku, ale můžete ho darovat i samostatně, protože obsahuje nálož voňavých květů!

 

Je vaše maminka

Milovnice levandule,

milovnice růží,

milovnice heřmánku,

nebo snad milovnice dlouhých koupelí?

 

darkova_sada_PH

 

Na našem e-shopu najdete velký výběr dárkových sad, které se hodí pro všechny tyto maminky a navíc můžete dárkovou sadu obohatit originálním přáníčkem přímo se vzkazem pro vaši maminku.