Naše cesta k čistým a voňavým rukám

Znáte to, všude kam dnes vstoupíte na vás čeká lahvička s lihovou desinfekcí,ve velké většině případů s dost pronikavou vůní alkoholového odéru. Abychom své ruce uchránili před viry a bakteriemi, denně si aplikujeme na pokožku rukou tyto desinfekční gely a spreje. Většina desinfekcí na trhu má složení, které je účinné, ale už ne tak pečující o vaše ruce a zároveň je kvůli vysoké koncentraci alkoholu vůně ne zrovna příjemná.

 

Jak to všechno začalo ...

 

V době, kdy bylo na našem trhu desinfekčních prostředků nedostatek jsme si řekli, že pro naše zaměstnance vyrobíme svůj vlastní sprej, který bude nejen účinný, ale také pěkně vonět. Jak jinak, než po naší milované levanduli.

Vyzkoušeli jsme několik receptur a nakonec jsme vytvořili levandulový sprej, který splňoval všechny naše požadavky. Zároveň jsme recept zveřejnili na facebooku, aby si případně sprej mohl každý vyrobit sám doma. Odezva byla ohromující. Najednou nám začalo psát spousty lidí, zda by bylo možné náš sprej zakoupit. Rozhodli jsme se tedy, že produkt budeme registrovat. A tak byl na světě náš Čisticí hygienický sprej na ruce Levandule.

 

A jaké je vlastně složení našeho spreje?

 

Rostlinný alkohol 96 %

 

3569

Sehnat v březnu dostatečné množství alkoholu byl doslova nadlidský úkon.

Naštěstí je kousek od naší výroby kosmetiky lihovar, který vyrábí alkohol ze pšenice. Jeho kvalita pro nás byla ideální a tak jsme i díky vstřícnosti majitelů lihovaru dokázali najít stabilního dodavatele.

Výsledná koncentrace alkoholu v našem spreji je 72 %. To je velmi důležité! Aby byly veškeré desinfekce či čisticí spreje účinné, měly by mít minimální koncentraci alkoholu v produktu 60 %.

 

Levandulový hydrolát

levandule_kvet

Troufám si říct, že i díky této ingredienci je náš Čisticí sprej  výjimečný.

Levandulový hydrolát nebo chcete-li levandulová květová voda je sama o sobě pečující a zklidňující zároveň.

Levandulovou květovou vodu si dovážíme z bulharské oblasti Kazanlak. Vzniká destilací levandule lékařské, která je pěstována organickým způsobem. Při jejím způsobu pěstování nejsou tedy používány konvenční způsoby zemědělství - jako hnojení a postřiky.

Glycerin

gel_texture

Jedna ze základních složek desinfekčních produktů i dle receptury WHO.

Jejím hlavním účelem je hydratace pokožky rukou. V našem Čisticím spreji na glycerinu nešetříme a tak po jeho aplikaci máte pocit příjemně vláčných rukou, jako kdyby jste se zrovna namazali lehkým krémem na ruce.

100% esenciální levandulový olej

shutterstock_659934703

Není populárnějšího esenciálního oleje, než je ten z levandule lékařské.

Jeho pronikavá vůně má na mnohé harmonizující, relaxační a uklidňující účinky. Navíc je tento esenciální olej známý díky svým antiseptickým vlastnostem. A teď si představte, že pokaždé, když aplikujete náš Čisticí sprej na ruce, ucítíte pronikavou vůni levandulového esenciálního oleje.

Žádný alkoholový odér, ale jen pronikavá vůně levandule.

 

 

Důkazem, že náš Čisticí sprej na ruce voní nejenom nám, je spoustu milých zpráv a také opakovaných nákupů, kterých si nesmírně vážíme!

 

„ Je super. Já klasické dezinfekce kvůli ekzému nezvládám, tu vaši naprosto v pohodě.

Můžu jen doporučit a děkuji za připomenutí, jdu objednávat. “

Renáta

 

 „ Krásná vůně levandule kterou miluji.

I malá si teď bude osto šest desinfikovat ruce. Opravdu můžu jen doporučit. “

Martina

 

 „  Dnes mi dorazil dezinfekční levandulový sprej v krásném balení a milou pozorností.

Sprej má krásnou vůni. Rychlá komunikace a i dodání. Velká spokojenost. “

Zdenka

 

Sprej si můžete kdykoliv naplnit

Ano! Už je to tak, díky tomu, že si spoustu našich zákazníku Čisticí hygienický sprej na ruce Levandule tak oblíbilo, jsme se rozhodli vytvořit i náhradní balení o velikosti 200 ml. To znamená, že si z pohodlí domova můžete naplnit až 4× svoji lahvičku Čisticího spreje. Navíc je cena náhradního balení ještě ekonomičtější.

Mrkněte se na náš voňavý levandulový sprej ZDE.

napln_1