Akce 2 + 1 ZDARMA na všechny dárkové sady!

VELKOOBCHOD

Používání Přírodní kosmetiky již není pouze jednorázový trend, ale je jedním ze základních pilířů zdravého životního stylu. Lidé a tedy i vaši zákazníci se zajímají nejen o to, z čeho se skládají a odkud pochází potraviny, kterými se stravují, ale stejný přístup využívají také při výběru kosmetických produktů.

 

Chcete se stát naším obchodním partnerem? Provozujete prodejnu, e-shop, květinářství nebo chcete vytvořit koutek s přírodní kosmetikou ve svém podniku?

 

Přírodní kosmetika Pure Harmony je skvělou příležitostí pro rozšíření vašeho sortimentu! Přidejte se k nám. Pro velkoobchodní partnery nabízíme atraktivní kraftové displeje s našimi produkty nebo dřevěné stojany.

N_vrh_bez_n_zvuN_vrh_bez_n_zvu__1_N_vrh_bez_n_zvu__2_

Naším velkoobchodním partnerem se můžete stát i vy! Kontaktujte nás mailem nebo telefonicky na níže uvedený kontakt a získejte možnost nákupu produktů za velkoobchodní ceny. Minimální výše objednávky je pouze 1500 Kč bez DPH a kromě řady výhod získáte spokojené zákazníky, kteří ocení kvalitní produkty přírodní kosmetiky za přijatelnou cenu.

Váháte, co by vaši zákazníci ocenili ze sortimentu Pure Harmony? Napište nám a nebo zavolejte a rádi vám pomůžeme s výběrem.

Zájemci o velkoobchodní spolupráci kontaktujte

Kristýna Kučerová, jednatel
tel.: +420 731 108 026

sales@lilacosta.cz